POZOR ZMĚNA ADRESY

Od září 2021 nás najdete na nové adrese Ke švestkovce 519, Praha

Běžně je na našem pracovišti prováděno vyšetření celého páru (pouze při kontrolách ženy v graviditě není třeba vyšetřovat partnera), avšak je možné požádat i o samostatné vyšetření muže (spermiogram a přítomnost protilátek na spermiích) či samostatné vyšetření ženy (avšak v tomto případě není možné posoudit imunitní reakci na příslušného partnera v rámci páru).

Příprava na vyšetření

Podmínky úspěšného vyšetření

Pokud jste k nám objednáni a nejste si jisti, zda budou u Vás podmínky úspěšného vyšetření splnitelné, neváhejte se na nás, osobně či telefonicky, obrátit (alespoň den před vyšetřením) — posoudíme Vaši situaci individuálně a v případě potřeby Vám přesuneme termín.

Postup vyšetření

Na každý den je objednán pouze určitý počet párů, pořadí příchodu určuje následné pořadí při pohovorech i odběrech. (Toto pořadí může změnit pouze personál — např. pokud je mezi pacienty těhotná žena.)

  1. Nejprve je třeba absolvovat krátký pohovor, na kterém se spolu s lékařem zvolí soubor vyšetření, která budou při dané návštěvě prováděna (dojde k úhradě vyšetření a úkonů, které nejsou hrazeny pojišťovnou).

  2. Absolvování odběru krve u ženy a samoodběru spermatu u muže v příslušných odběrových místnostech. (Muž si určí, zda bude jeho partnerka při odběru přítomna či nikoli.)

  3. Následuje kompletní pohovor, při němž se specifikují veškeré faktory, které mohou pozitivně či negativně ovlivnit vyšetření. Dále je při vstupním vyšetření sepsána osobní i rodinná anamnéza pacientů a při kontrolním vyšetření je provedeno průběžné zhodnocení výsledků a průběhu léčby (pacient rovněž obdrží základní informace o prováděných vyšetřeních).

Výsledky vyšetření

Pacienti si předem zvolí, zda si výsledky vyšetření vyzvednou osobně či zda jim budou za poplatek odeslány poštou na adresu, případně k odesílajícímu lékaři.

 

Při návštěvě je rovněž možné si domluvit možnost průběžných konzultací výsledků a léčby před další návštěvou.

 

Náš pracovní tým dbá na individuální potřeby každého pacienta a zároveň se zavazuje jednat s náležitou vstřícností a empatií, odpovídající našemu oboru. Jsme zapojeni do řady vědeckých studií, abychom mohli stále rozšiřovat naši péči dle nejnovější poznatků a zároveň jsme otevřeni posuzovat stále nové diagnostické i léčebné metody.